Thermaltake Armor A30: už brzy

0

Thermaltake má během následujícího týdne přinést na trh svůj v červnu / júnu představený tank. Skříň Armor A30 je rozhodně netradiční, koupili byste si ji?

Thermaltake Armor A30 jsme vám ukázali na pár fotkách z Computexu

Zaujme milovníky výkonných větších HTPC, ale i stavitele herních a nadšeneckých počítačů, s trochou snahy se do něj vejde jakákoli grafická karta nebo procesor. Černá skříň je širší a mnohem nižší než miditower. Její rozměry jsou 266 × 291 × 456 mm (v × š × h). Hmotnost je 6,7 kg.


Jsou podporovány formáty desek micro-ATX a mini-ITX, ani platforma čipsetu X58 není zapovězena. Kromě plnohodnotného I/O panelu na zádi najdete vepředu dva konektory USB, audio 3,5mm vstup a výstup a konektor eSATA. Nechybí dvě 5,25″ přihrádky pro mechaniku a vejdou se i dvě nebo tři další 3,5″ zařízení.

Základní deska tak leží vodorovně na dně, karty ve slotech jsou potom položeny svisle, stejně jako chladič procesoru. Zdroj se vkládá nad procesor, může tak bohužel kolidovat s vyššími chladiči, konkrétně takřka s jakýmkoli jen trochu větším věžovým chladičem. Z boků můžete vše sledovat ze dvou okýnek.


Za procesorem jsou dva 60mm ventilátory, foukající vzduch přes chlazení procesoru ven ze skříně, proti nim na čele skříně je modře svítící 90mm ventilátor, foukající dovnitř. Nahoře nad deskou je potom veliký 230mm ventilátor s modrým LED osvětlením, který odvádí vzduch ven.

Cena bohužel není známá.

Zdroj: TCMagazine

Ohodnoťte tento článek!