Thermaltake Dokker: mid-tower s hotswap pozicí pro disky

0

Thermaltake, jeden z předních výrobců počítačových skříní, oznámil svůj nejnovější produkt, skříň střední třídy pojmenovaná Dokker. Jde o mid-tower s  jednou externí pozicí pro 3,5″ nebo 2,5″ SATA disk ve svrchní části skříně. Tato pozice slouží k rychlému připojení disku bez nutnosti dalších redukcí či instalace ovladačů.

Stylová skříň v celočerném provedení má přední panel z perforovaného plechu, který zajišťuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu. Instalovaný protiprachový filtr zároveň zabraňuje vnikání prachu dovnitř skříně. Skříň disponuje celkem sedmi pozicemi pro ventilátory, čtyřmi 12cm pozicemi a po jedné 20cm a 8cm. Obsazena je jen zadní 12cm pozice, k níž je přimontován dodávaný modře podsvícený ventilátor s 1300 otáčkami za minutu a udávanou hlučností 17dBA. Pro milovníky ticha jsou v zadním krytu připraveny otvory pro hadice vodního chlazení.

Další předností jsou velké výřezy v plechu, na který se montuje základní deska. Ty například umožňují demontovat chladič procesoru se zadní výztuží, aniž byste museli desku vyjmout ze skříně a také usnadňují cable management.

Pro uchycení mechanik jsou připraveny tři externí 5,25″ pozice a jedna externí pozice pro 3,5″ mechaniky. Krom toho skříň nabízí pět 3,5″ a jednu 2,5″ pozici.

Zdroje: Thermaltake.com, Techpowerup.com

Thermaltake Dokker: mid-tower s hotswap pozicí pro disky

Ohodnoťte tento článek!