Thermaltake má dvě skříně pro příznivce nVidia grafik

0

Thermaltake oficiálně uvedl na trh další lehce přepracovanou skříň, a sice FullATX model Elemement V Nvidia Edition; kdo má dobrou paměť, pamatuje si ji z hannoverského CeBITu, ostatní si mohou přečíst naši původní aktualitu a samotný report z CeBITu.

Skříň má konečně za sebou oficiální uvedení a jak název napovídá, určena je hlavně pro příznivce výrobce grafických karet Nvidia, však celá bedna je také vyvedena v černém provedení se zelenými plasty. Rozměry skříně vyrobené z 1mm SECC plechu jsou 532 × 220 × 537 mm, což dává úctyhodnou hmotnost 15 kg, a to i přes množství perforací (viz dále).

Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition – pohled zepředu Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition – pohled zezadu Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition – pohled shora

Thermaltake má zřejmě dvě verze, z nichž ta označená Basic má pojmout jen karty do výšky 155 mm (druhá verze 165 mm). Další popisy včetně rozměrů a fotografií jsou ale stejné, kdo ví o co se tedy u Thermaltake tentokrát jedná. Možná v druhém případě nebude přítomen ventilátor v bočnici a ta bude naopak s průhledem.

Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition

V bočnici se pro Thermaltake tradičně nachází perforace a ventilátor o rozměrech 230 × 230 × 20 mm (Colors-IT, 600–800 ot./min.). Dvě 120mm pozice jsou vepředu (osazené jedním Colors-IT ventilátorem s 1000–1400 ot./min. a jedním Turbo ventilátorem se 1400 ot./min.), další jedna vzadu (s Turbo ventilátorem), dvě 200mm pak nahoře (jedna osazená Colors-IT větrákem). Perforace u grafické karty lze ještě osadit dvěma 50mm větráčky.

Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition

Zdroj je v této skříni umístěn dole, jeho uchycení je nastavitelné dle délky. Pozic pro 5,25″ zařízení je ve skříni pět (jedna se dá předělat na 3,5″), pro 3,5″ pět (jednu opět lze předělat na 2,5″). Na předním panelu se nachází čtyři USB 2.0 porty, jeden eSATA, sada pro HD zvuk a regulátor otáček ventilátorů. Thermaltake nabízí navíc systém pro uchycení expanzní nádoby vodního chlazení, samozřejmostí jsou průchodky pro hadice.

Skříň Thermaltake ELement V Nvidia Edition

Zdroj: TZ Thermaltake

Thermaltake má dvě skříně pro příznivce nVidia grafik
Ohodnoťte tento článek!