Thermaltake má novou verzi myši Tt eSports Level 10 M s podtitulem Hybrid

0

Thermaltake, známý výrobce počítačových skříní, chladičů a zdrojů, obohatil svoji nabídku o novou hráčskou myš Level 10 M Hybrid. Na trh se dostává pod značkou Tt eSports, kterou Thermaltake používá pro myši, klávesnice a headsety.

Myš Level 10 M Hybrid používá už několik let známý design modelové řady Level 10, který rozhodně zaujme na první pohled. Zatímco na někoho působí velice futuristicky, osoby, které preferují jednoduchost a ladné křivky, se obvykle zhrozí.

Myš si zachovává prakticky všechny vlastnosti klasického modelu. Tou hlavní je jednoznačně možnost změnit náklon celé plochy doteku a zvolit si takový, který umožní zapadnutí myši přímo na míru do dlaně. Nadzvednutí a díry na levé straně jsou zvoleny tak, aby byla ruka odvětrávána, a co nejvíce se tak zamezilo pocení dlaně.

Beze změny zůstalo i sedm tlačítek, laserový senzor s rozlišením 8200 dpi a sedm barevných profilů podsvícení. Novinkou je možnost zvolení připojení. Kromě klasického kabelového přibyla možnost bezdrátového spojení prostřednictvím Wi-Fi v 5,8 GHz pásmu. To je zvoleno zejména kvůli minimalizaci vzájemného rušení, jelikož 2,4 GHz pásmo používá většina koncových produktů.

 

Myš bude na pultech dostupná koncem tohoto měsíce za doporučenou maloobchodní cenu 99 USD (2000 Kč). Jelikož základní model se u nás prodává za ceny 2300 korun, lze očekávat cenu o několik stovek korun větší.

Zdroj: TechPowerUp

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář