Tip: Microsoft Office 365 pro domácnosti je za 1111 Kč

17
Microsoft Office 365
Microsoft Office 365

Pokud vám utekla nedávná akce na roční předplatné Office 365 pro domácnosti za 899 Kč u CZC, aktuální slevy jsou také dost výhodné. Alza a CZC prodávají elektronickou licenci na kancelářský balík pro pět uživatelů za 1111 Kč. Doporučená cena od Microsoftu je 2699 Kč, v ostatních obchodech se licence prodává asi za 2000 Kč.

Součástí balíčku Office 365 jsou stále aktualizované programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. K tomu dostanete 1 TB prostoru ve OneDrivu a každý měsíc 60 minut volání na pevné linky přes Skype. Licenci pro jednotlivci lze využít na jednom PC/Macu, jednom tabletu a jednom mobilu. Rodinná verze je pro pět PC/Maců, pět tabletů a pět mobilů. Každý s vlastním 1TB cloudovým prostorem i volnými minutami na Skypu.

PS: CZC má momentálně také nejlevnější elektronickou licenci za plnou verzi Office 2016 pro domácnosti. Stojí 2222 Kč. Zde si můžete přečíst, jaký je rozdíl mezi Office 2016 (2013) a Office 365.

 

Tip: Microsoft Office 365 pro domácnosti je za 1111 Kč

Ohodnoťte tento článek!

17 KOMENTÁŘE

   • Ale tak já chápu, že když někdo dělá v nějaké firmě, kde se prostě zastavil čas a je tam zkostnatělý establishment, kterému jednou někdo ve škole řekl že kromě Windows a Office už nic jiného neexistuje a odnaučil je používat vlastní mozek, tak mu nic jiného nezbude než používat tyhle předražené hrůzy (které stejně za dotace nakoupí ta firma), ale na doma? Za 11 stovek? Tomu fakt říkám fanatismus 😀

  • Berte to tak, že v ceně je 1 TB cloudového úložiště. Za stejnou kapacitu si Google, Apple nebo Dropbox účtují 300 Kč měsíčně. Jsou prostě náročnější uživatelé, kteří jsou ochotni si za cloud nebo kancelářský balíček platit.

     • Vůbec ne pane Václavíku, vohnout je ten, kdo si za cloudové uložiště platí 300 korun měsíčně, když to může mít úplně zdarma, když už teda potřebuje svoje věci skladovat v cizím počítači a taky ten, kdo si pořídí TB místa v cloudu tak, že si koupí totálně předražený software, to je vohnout, ne ten kdo nedělá věci jako já. V podcastu jste se taky nemazali s operátorama co nenabízí služby jaké si vy dva představujete … “kdo to mohl vymyslet takovou kravinu” … a taky Vám nepodsouvám že “kdo nedělá věci jak byste si je představovali vy dva, jsou idioti”. Jsou prostě lidi co potřebují čučet na filmy ve 4k na uhlopříčce 5″, tak jo no, zaplať panbůh za ně, díky nim já můžu mít normální služby za normální peníze, protože oni mi to zadotují, ale proč si někdo na doma koupí word, excel a powerpoint NA DOMA za litr, to prostě nepochopím a jediné co mě napadá je setrvačnost. vy vpodstaě říkáte asi to, že; teď má radeon jakousi akci, kdy k vybraným grafikám dává voucher na hru “zdarma” a že se fakt najde někdo, kdo si koupí grafiku za čtverku, aby získal hru v cene cca 1k “zdarma” … to je blbost co?

     • Zann: Ale ono opravdu existují lidé a evidentně jich není málo, co si Office365 koupí. Ne vždy mají studenti (ZŠ/střední) k dispozici MS Office a umět s MS Office není o setrvačnosti, ale je to nutnost. Samozřejmě, pokud někdo zvládne bez problému pracovat s Open/Libre Office, tak je to na bonus. Ne každý chce řešit NAS a třeba mu OneDrive vyhovuje a usoudí, že daná cena za to zvětšení stojí. A pokud chce někdo platit jiné služby za 300Kč/měsíc, protože mu vyhovují, tak je to znovu jeho věc a nedovolil bych si jej pro jiné potřeby nazvat vohnoutem 🙂
      Stejně tak grafiky… Když někdo není oddaným fanouškem jedné značky a rozhoduje se mezi dvěma cenově a výkonově srovnatelnými produkty, přičemž u jedné bude pro něj zajímavá hra, tak proč by se na tomto základě nemohl rozhodnout?
      Rozhodně si umím představit mnohem hůře vyhozených pár stovek ročně, než za Office365.

     • Bezna prace s dokumenty a tabulkami (ne makra a spol) s LOffice nebo s MS Office typu je “jak pres kopirak”. Nekde mackam 3 tlacitko z leva..jinde 2 ribbon, 1 tlacitko. Je to sice zjednoduseny pohled, ale v principu pravda. Rozdil zacina (a nejen v nazvu a umisteni tlacitek) v momente, kdy delate nejake slozitejsi dokumenty. Jinak je to jen a vyslovne o marketingu, setrvacnosti, proc se pouziva MS. Kdyz by existovala plna kompatibilita (jakoze zarucene z pozice MS o to neni ani zajem a zamerne tam ani neni), tak MS Office ani nepotrebujete. Pro velkou cast pripadu dokonce nepotrebujete ani LOffice a vystacite si s Google Suite online… Vetsina je o zvyku a marketingovem vymyvani mozku…

   • Vite cloudova uloziste… nikdo nevi, kdo Vam na ty data cuci, nikdo nevi, kdo se tam muze nabourat, nikdo nevi, jaka data budou casem povazovana za “problematicka”.
    Cloud ano, ale kdyz tak v zasifrovanem kontejneru a ne “public” pristupne pro kazdeho, kdo se logne do DB..

    • To můžeš vysvětlovat nahoru dolu a stejně to bude ho**o platné. Alternativní vegetarián (rozuměj hipster) Ti bude nutit že bez facebooku, sdílení a cloudu už nelze žít a nemyslící stádo mu bude na webech dávat zapravdu, to je celé a je to boj s větrnými mlýny ….

    • A super v tom posledním podcastu bylo to “Ty jsi, takový alternativec, vegetarian a tak” … “No, jsem (s patřičnou hrdostí)” … a o pár vteřin “Už jsme si dlouho nepovídali o Windows” … “No to nepovídali a měli bychom, protože …. ” … pyšný alternativec největším propagátorem mainstreamu těch nejobludnějších rozměrů, taky bych se chtěl občas vrátit do let, kdy jsem sem tam nevěděl kdo vlastně jsem :-D:-D