Tip na aplikaci: Profiler sleduje hardware smartphonu v reálném čase

2

Nová jednoduchá utilita od českého autora Tomáše Chládka vám zobrazí využití hardwaru v reálném čase a v plovoucím okně nad ostatními aplikacemi. Je určena pro smartphony s Androidem.

Nejde o klasický widget, ale o jednoduché plovoucí okno, které lze snadno zapnout i vypnout. Profiler ukazuje, jak se váš smartphone chová v klidu, i při spuštění jakékoliv aplikace, Zobrazuje vytížení jednotlivých jader procesoru, monitor síťového provozu, stav a teplotu baterie či velikost volné operační paměti.

Screenshot 2018-11-20 23.22.16

Profiler dává vzpomenout na časy, kdy bylo programátorskou ctí vytvořit aplikaci o pár kilobajtech, jeho velikost je totiž podle Androidu pouze 459 kB. Ne všechny funkce lze sledovat na každém modelu telefonu, ale hodně toho lze nastavit. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet z obchodu Google Play.

Tip na aplikaci: Profiler sleduje hardware smartphonu v reálném čase
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 12 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Pouzivam leta aplikaci Cool Tool. Problem je, ze od Androidu 8 se Google rozhodl aplikace tohoto typu zariznout a musite povypinat nektere „bezpecnostni“ nastaveni, jinak k hardwaru pristupovat nemuzete a musite vyuzivat jen data, ktera poskytuje Android a ty rozhodne v realnem case nejsou.