Tip: notifikace a sdílení Google+ přímo v Chrome a IE

0

Google ve svém katalogu rozšíření pro Chrome nabízí dva doplňky, které zpříjemní práci s jeho sociální sítí s plusem v názvu. Na této stránce si je můžete pohodlně nainstalovat i bez restartu prohlížeče a ihned s nimi pracovat.

V liště vedle adresního řádku se pak objeví dvě nové ikony. Jedna pro notifikace, tedy oznámení o novinkách v síti, pokud někdo reagoval na váš příspěvek nebo vás někdo zmínil ve svém kruhu.

Druhá slouží ke sdílení aktuální stránky a přidání +1. To je samo o sobně prakticky k ničemu, pokud chcete dát svým známým vědět, že se vám stránka líbila, po klepnutí na +1 můžete přidat i komentář a odkaz se automaticky nasdílí do vašeho streamu i pro ostatní. Sdílet bez udělení +1 však nelze.

Google zmiňuje, že stejnou funkcionalitu má získat Toolbar pro IE (o Firefoxu nemluví), ale v tuto chvíli v něm ještě žádná nová tlačítka nebo ikonky nevidím.

Zdroj: Google

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Novinka, ktora sa chystala do Opery 12.0 beta sa objavila uz v 11.60. Vyvojari prepracovali interneho postoveho klienta takmer na nepoznanie. Novinkami je nove zobrazenie, zgrupovanie, ci pripinanie posty. Prepracovali aj moznosti nastavenia zobrazenia pohladu a aj rychlu odpoved…