Tip: Podpis nemusí být jen prostý text. Pošta z Windows 10 přidává formátování nebo obrázky

Další nová funkce znamená další krok ke zlepšení reputace jinak velmi základního poštovního klienta ve Windows 10. Teď už v něm vytvoříte bohaté podpisy obsahující naformátovaný text, obrázky nebo hypertextové odkazy.

0
Pošta
Pošta

Po delší době se poštovní klient integrovaný ve Windows 10 dočkal zajímavějších přídavků. Jednu z novinek představuje kompaktní zobrazení seznamu zpráv. Krátce na to se v něm objevila ještě druhá a pro mnohé zásadnější novinka. Pošta konečně získala možnost vytvořit si propracovaný podpis. Donedávna jste jako podpis mohli nastavit jen prostý text.

To tedy znamená, že text můžete formátovat, také však do podpisu přidáte obrázky nebo hypertextové odkazy. Jak na to? V aplikaci klepněte na tlačítko se symbolem ozubeného kola, čímž se otevře postranní panel s položkami nastavení. V něm vyberte Podpis. S nástroji na formátování textu vás jistě seznamovat nemusím.

Možnost vytvářet bohaté podpis je k dispozici v Poště od verze 17.9226.21295.0. Ta by měla být dnes k dispozici minimálně těm, kdo přešli na Windows 10 April 2018 Update. Poštu najdete ke stažení ve Storu.

Teď už si v případě zájmu také zvolíte písmo a jeho velikost. Poslední dvě tlačítka nástrojové lišty patří vkládání odkazů a obrázků. Podotýkám, že aktuálně mi odkazy vkládat nešly, funkce se zdá být neodladěná. Stejně jako dříve pak platí, že jeden podpis můžete využívat ve všech svých účtech – v tom případě označte předvolbu Použít pro všechny účty.

Tip: Podpis nemusí být jen prostý text. Pošta z Windows 10 přidává formátování nebo obrázky
Ohodnoťte tento článek!
2.8 (56%) 5 hlasů