Tip: Stahujte s Torrexem z Bittorrentu na počítačích, mobilech i konzolích

0

Moderní aplikace nemusí být vždy jen ty nejjednodušší jednoúčelové nástroje. Co víme, Torrex byl prvním klientem pro síť BitTorrent pro Windows 8. Vývoj pokračuje a studio Finebits vydalo Torrex Pro přímo pro Windows 10. Na klasických počítačích patrně svého oblíbeného klienta pro výměnnou síť máte, ale na dotekových zařízeních může být Torrex zajímavější. Podporuje základní funkce, na které si vzpomenete.

Torrex v placené verzi již plně podporuje Windows 10
Torrex v placené verzi již plně podporuje Windows 10

Nechybí mu ale ani vestavěný přehrávač, jenž podporuje přehrávání ještě ne zcela staženého multimediálního obsahu. Že lze skákat dopředu do částí, které ještě nemáte stažené, tím Finebits nenápadně říká, že lze obsah streamovat. Vývojový tým si zaslouží pochvalu za podporu poskytnutých možností moderních Windows. Torrex je k dispozici pro počítače, smartphony, dále také pro Hololens a brzy pro Xbox One. Podporuje rovněž režim Continuum.

Stahování a odesílání běží na pozadí, provoz můžete omezit pouze na sítě Wi-Fi, abyste zbytečně nečerpali své mobilní připojení. Nelze se divit, že si ale autoři a autorky za některé funkce nechají připlatit. Právě placená verze byla uvedena ve verzi ušité na míru Windows 10, bezplatná (Torrex Lite) bude podobně upgradována později.

via Windows Central

Tip: Stahujte s Torrexem z Bittorrentu na počítačích, mobilech i konzolích

Ohodnoťte tento článek!