Tip: stahujte torrenty pohodlně stejně jako soubory z webu. Až do konce roku zdarma

0

V našich vánočních tipech jsme upozornili na šikovný cloudový nástroj Bitport. Jde o službu, která se za vás postará o stažení torrentových souborů, aniž byste museli instalovat zvláštní software nebo torrenty sami sdílet. Špinavá práce se děje na serverech Bitportu, vy si pouze stáhnete hotový soubor přes prohlížeč.

Bitport umí streamovat video
Bitport umí streamovat video

Bitport má jeden bezplatný tarif, který vám dovolí stáhnout jeden 1GB soubor denně. Za lepší možnost si nechá zaplatit. Pět dolarů měsíčně přinese 30GB úložiště, možnost až pěti současně stahovaných torrentů, neomezenou rychlost, šifrování a antivirovou kontrolu souborů. A právě tento tarif teď můžete až do konce roku získat zdarma, stačí se zaregistrovat.

DashboardVložení nových souborůStahování
Dashboard | Vložení nových souborů | Stahování

Proč torrent stahovat přes prostředníka? Někteří operátoři (nebo ajťáci ve firmách) mohou porty využívané torrrenty blokovat. Stahování větších souborů s málo seedery či leechery se může protáhnout na několik hodin či dní. Uživatel ale kvůli tomu nebude muset mít celou dobu zapnutý počítač. A především nebude muset linku zatěžovat následným uploadem souboru či jeho částí.

 

Za tip díky našemu čtenáři Patrikovi

Ohodnoťte tento článek!