Tip: získejte doživotní licenci služby VPNGhost za pouhých 25 dolarů

0

Prostřednictvím zvýhodněné nabídky, za které můžeme poděkovat webu gHacks, lze získat doživotní licenci k VPN službě VPNGhost za v přepočtu zhruba šest stovek. To už se pořádně vyplatí, zvlášť pokud pravidelně cestujete a připojujete se k otevřeným Wi-Fi, kde platí zvýšené riziko sledování a surfování nelze prohlásit za bezpečné. Nebo pokud se chcete dostat k obsahu, jenž je uměle blokován a není na území Česka dostupný.

VPNGhost se chlubí tím, že vás nelimituje v objemu přenesených dat a slibuje rychlé 1Gb připojení k serverům. Vaši aktivitu nezaznamenává, můžete i maskovat svou adresu IP. Pro nás je důležité rovněž to, že se servery služby nachází v USA, Kanadě, Japonsku, Singapuru, Austrálii, Rusku, ale také ve Velké Británii, dále v Německu, Nizozemsku a Švýcarsku.

Podporovány jsou počítače s Windows, OS X a Linuxem, dále mobilní platformy Android a iOS. VPNGhost si rozumí s protokolem OpenVPN a přenosy chrání pomocí šifrování 4096 DH AES 256bit. Pakliže správně rozumím podmínkám, licenci lze aktivovat na dvou zařízeních, je tudíž dále nepřenositelná. Na druhou stranu nevyprší. Nabídka trvá dva dny.

 

Zdroj: gHacks Deals via gHacks Tech News

Tip: získejte doživotní licenci služby VPNGhost za pouhých 25 dolarů

Ohodnoťte tento článek!