TIP: Získejte maximum ze zabezpečení stránek

0

Webové stránky návštěvníci používají k nákupu produktů, přihlašování do různých služeb, hledání informací nebo třeba k internetovému bankovnictví. A právě s růstem obchodních příležitostí a používání internetu se internetové portály často vystavují hrozbám, neboť kdokoli může přistupovat k nezabezpečenému obsahu a sbírat důvěrné informace. Základním kamenem každé dobré webové strategie by proto mělo být zabezpečení internetových stránek.

Více o zabezpečení stránek najdete na www.SSLmarket.cz

Zabezpečit citlivá a osobní data na internetu před zneužitím třetími osobami není nic složitého. Aby se firmy a společnosti provozující webové stránky vypořádaly s těmito každodenními hrozbami, používají SSL certifikáty, které zajistí bezpečné šifrování citlivých a důvěryhodných dat na internetu. Zároveň chrání on-line transakce a důvěryhodnost samotných webových stránek.

Poptávka po zabezpečení vzrostla o 80 %

  • 88 % internetových uživatelů se obává, že prodejci nedělají dost v boji proti on-line podvodům*
  • 88 % uživatelů neumí rozeznat podvrhnuté stránky* – tzv. phishing, těch je přitom měsíčně více než 37.000
  • 60 % lidí se cítí bezpečněji na stránkách se zeleným adresním řádkem v porovnání se stránkami bez zeleného řádku*

Podle serveru SSLmarket.cz vrostla v ČR poptávka po zabezpečení SSL certifikáty meziročně o 80 % (Zdroj: blog.SSLmarket.cz). Na zvyšování potřeby zabezpečení stránek reagovali už v roce 2007 internetové prohlížeče, které spojily své síly v boji proti hackerským praktikám a vytvořily nový standard SSL certifikátů, tzv. EV SSL certifikáty s rozšířeným ověřením, které je momentálně nejdůvěryhodnějším zabezpečením na trhu. EV certifikáty obsahují navíc v prohlížeči nezaměnitelný symbol bezpečnosti – zelený adresní řádek, který znamená nejvyšší možnou důvěryhodnost webových stránek a e-shopů. Uživatel jednoznačně vidí provozovatele stránek, který se střídá s certifikační autoritou, vystavující certifikát, což zvyšuje důvěryhodnost provozovatele stránek. Zelený adresní řádek zároveň motivuje k vyšším nákupům a posiluje důvěru zákazníka, potvrzují to opakovaně studie celosvětově uznávaných certifikačních autorit.

Jak získat prémiový EV certifikát levně

Dříve byly EV certifikáty cenově nedostupné a používaly je pouze banky a finančních instituce. Nyní jsou díky ceně od 2.995 Kč/rok (při dvouleté platnosti) dostupný každému webovému projektu, který klade důraz na bezpečnost, důvěryhodnost a kvalitu. Své místo nachází u finančních institucí, komerčních webových projektů nebo obchodů (e-shopů) s platbou on-line, peněžními transakcemi nebo u webu s přihlašovacími formuláři. Volbou EV SSL certifikátu nikdy nemůžete být zklamáni.

Největší prodejce zelených adresních řádků, SSLmarket.cz, nabízí nyní v akci „zelený“ certifikát GeoTrust True BusinessID EV za bezkonkurenční cenu.

Více informací o akci: Nejlevnější SSL certifikát se zeleným řádkem

 

Se SSL od GeoTrust máte jistotu, že vaši klienti nebudou obtěžování jakýmkoliv hlášením o nedůvěryhodnosti certifikátu při přístupu na vaše stránky z různých internetových prohlížečů.

Bonusové výhody EV certifikátu:

  • neomezená serverová licence
  • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
  • důvěryhodný a zodpovědný majitel www stránek
  • zabezpečení domény ve tvaru s www i bez
  • zabezpečení až 100 různých domén (SAN/UC)
  • kompatibilita s MS Exchange

SSL certifikáty GeoTrust EV za bezkonkurenční ceny najdete na stránkách SSLmarket.cz – široká nabídka SSL certifikátů na jedné adrese.

*Zdroje:

Forrester research, 2011
VeriSign press release, 2009
Symantec study on EV SSL, 2011

Ohodnoťte tento článek!