Tipy pro efektivní práci s Mapami Google

0

Tipy pro Mapy Google jsou rozděleny do čtyř kategorií. Pro „lokální experty“ nabízí Google rozsáhlou databázi obchodů, restaurací či hotelů, které jsou snadno dostupné k vyhledání. Nechybí propojení s recenzemi a názory ostatních (pod tlačítkem „další informace“), dokonce můžete napsat vlastní klepnutím na „Napsat recenzi“ v levém sloupci.

Při vyhledávání různých lokací se předchozí hledání kupí ve spodní části levého sloupce – stačí klepnout na tlačítko plus a můžete zobrazit několik barevně oddělených předešlých hledání najednou. V rámci jednoho vyhledávání si můžete povšimnout malých teček na mapě, poskytujících relevantní informace k vašemu požadavku.

Klepnete-li kdekoli pravým tlačítkem na mapu a vyberete „Co je tady?“, v levém sloupci se zobrazí informace k dané lokaci. Při vyhledávání trasy můžete nalezenou cestu jednoduše přizpůsobit. Stačí chytit křivku levým tlačítkem myši a tažením upravit její tvar, tedy změnit silnice, kterými prochází.

Další tipy a triky pro práci s Mapami Google najdete zde.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. mam rok SD kartu 8Gb bez problemu. vcera jsem preinstaloval na legalni windows 7 64b karta za dva dny KO zkousim ji nejak ozivit nainstaloval jsem doporucenou aktualizaci a stale nic … neporadite mi ???

  2. Je to urcite pravda, lebo pred asi mesiacom som musel reklamovat 16 GB SD kartu, a podozrieval som z toho win 7, no nie som si isty ci bola ta karta naformatovana ako NTFS. A este jeden postreh, este ked som mal Vistu som mal velky problem s HDD mp3 prehravacom, ked som ho formatoval pripojeny na NB. Musel som zohnat specialny konektor na 1,8 palcovy disk aby som mohol prehravac opat vzkriesit…