Miniaturní tiskárna HP Sprocket změní váš smartphone v Polaroid

1

HP představilo novou kapesní tiskárnu s názvem Sprocket. Její provedení je opravdu miniaturní a můžete ji nosit i ve větší kapse. Váží 170 gramů. Sprocket tiskne fotografie o rozměru 7,6 × 5 cm a HP prodává balíček 20 kusů vhodného fotopapíru za 349 Kč.

Tisknout můžete přímo z aplikace fotoaparátu, ale i hotové fotky z Instagramu a dalších sítí. Tiskárnu propojíte se svým smartphonem přes Bluetooth (HP podporuje iOS a Android) a tisk jednoho snímku jí trvá 42 sekund. Umí se spojit i s počítačem přes USB a přes konektor microUSB ji i nabíjíte.

obrazek1

Speciální fotopapír HP Zink je odolný proti rozmazání i roztržení a místo klasického tisknutí je to celé založeno na termotisku. Fotografiím můžete v aplikaci přidat i různé nápisy a filtry, to lze ale i v jiných aplikacích. Zadní strana fotografií má lepivou vrstvu.

HP SprocketHP Sprocket

Samotná tiskárna stojí 3299 Kč a dostanete k ní deset fotopapírů HP Zink. HP Sprocket nevyniká nejvyšší kvalitou fotografií, zato umí rychle a instantně vytisknout momentky k okamžitému použití, které jsou navíc voděodolné.

Miniaturní tiskárna HP Sprocket změní váš smartphone v Polaroid
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 2 hlas/ů

1 komentář