Titanium Collection: Google Glass si už rozumí s dioptrickými brýlemi

0

Google dnes konečně oznámil dostupnost brýlí Glass i pro ty, kteří musí nosit i dioptrické. K tomu slouží některý ze čtyř nových rámečků ze série Titanium Collection. Ty jsou, jak už název napovídá, zhotoveny z titanu, jsou lehké, tenké, ale také dost drahé. Upgrade uživatele vyjde na 225 dolarů (samotné brýle stále stojí 1499 dolarů).

Stále to však neznamená, že by lidé se zrakovými problémy mohli nasadit modul Glass na své stávající brýle. A ani u nových obrouček nebude možné modul snadno sundat a používat brýle jen jako dioptrické. Pravá nožička je totiž kratší, neboť počítá s modulem Glass a jeho akumulátorem, který celou pravou stranu prodlouží.

Nové styly Split, Thin, Bold a Curve ale pochopitelně mohou používat i lidé se zdravým zrakem, kteří chtějí stylovější brýle Glass. Jen si místo dioptrických skel pořídí sluneční.

 

Zdroj: Google (1, 2)

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Kam Intel šlápne, tam tráva neroste. To že si regulátoři trhu všímají Intelu až když je po aféře a ne během ní (viz. šikana AMD) jednoznačně hraje do karet Intelu. Nvidiia se naštěstí chystá nasadit v HPC i ARMy což jí zase vysadí do sedla, i když teda zatím nebyla ani sesazena.