To nejlepší ze světa aut v roce 2011

0

K přelomu každých dvou kalendářních let nějaké to bilancování neodmyslitelně patří, a tak i když pro vás na začátek nového roku chystáme i trochu osobitější formy ohlédnutí za tím uplynulým, ani tuto, víceméně statistickou záležitost si nemůžeme odpustit.

Než se ale dostaneme k tomu, které články si letos získaly nejvíce vaší pozornosti, musíme vám poděkovat, že jste nám vůbec dovolili být tu s vámi od našeho březnového „restartu” s novou redakcí až do dnešních dnů. Velice nás těší, jak rychle jste si k nám našli cestu a během pouhých pár měsíců nám umožnili přiblížit se významem webům, které o pozornost publika bojují už spoustu let.

Váš zájem je pro nás ctí i závazkem do dalšího roku, kdy bychom vám opět rádi nabídli něco navíc a přitom nepolevili v tom, na čem jsme se dosud snažili stavět především – referovat o rozličných událostech a produktech tak, jak si opravdu zaslouží, ne jak by je chtěli vykreslovat jejich strůjci. Upřímnosti je v automobilové žurnalistice tuze málo a právě tu bychom do ní dále rádi vnášeli s využitím všech schopností a zkušeností našich redaktorů.

Vážení čtenáři, ještě jednou vám děkujeme za přízeň v letošním roce a přejeme vám do toho nadcházejícího jen to nejlepší.

Za redakci Autoforum.cz

Pavel Janda
šéfredaktor

Pokračování na Autoforum.cz.

Ohodnoťte tento článek!