Topfun dnes rozjel akci Velká filmová revoluce. Pokud si dobijete kredit částkou alespoň 100 Kč (4 eura), budete moci až do konce roku zhlédnout stovku filmů zcela zdarma. A oněch 100 Kč můžete utratit třeba za dvě měsíční předplatné služby Start nebo za jednotlivé zápůjčky.

Velká filmová revoluce od Topfunu
Velká filmová revoluce od Topfunu. Zadarmo filmy, které jinak stojí 50 Kč

Dlouho jsme uvažovali nad tím, jak naše zákazníky za jejich přízeň odměnit a zároveň ostatním ukázat, že filmy lze sledovat také legálně. Rozhodli jsme se tedy pro tuto akci a věříme, že s blížícími se Vánocemi a koncem roku naše zákazníky tímto dárkem potěšíme,“ prohlásil obchodní ředitel Topfun Media Radek Přikryl.

 

Sympatické je, že rozdávanou stovku filmů netvoří jen béčkové nesmysly. Naopak, nabídka je plná áčkových titulů, velkých blockbusterů apod. Nejde sice o žádné novinky, nejnovější filmy pocházejí z roku 2010, ale to jim na kvalitě neubírá. Podívat se tak můžete na Inception, Sherlocka Holmese, Apollo 13, Matrix, Harryho Pottera nebo Pána prstenů.

Alespoň si přitom můžete ověřit kvalitu webového přehrávače a mobilních aplikací Topfunu. Služba totiž stále nabízí dabované filmy ve standardním rozlišení. HD a původní znění s titulky jsou stále velkými výjimkami, ne pravidlem.

Zdroj: Topfun

Ohodnoťte tento článek!