Topfun spustil sportovní balíček se šesti kanály za 99 Kč

0

Známý videoportál dnes uvedl nový programový balíček Topfun Sport. Jeho součástí jsou kanály Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport, Auto Motor a Sport, Sport5 a Golf Channel. Balíček je dostupný v Česku za 99 Kč a na Slovensku za 4 eura.

Sportovní balíček překvapivě cílí pouze uživatele mobilních platforem Android, iOS a Windows Phone. Webová verze zatím Topfun Sport neobsahuje (jen programy Sport5 a Golf Channel) a platformy Smart TV nebo jiné set-top body nemůžeme v tuto chvíli ověřit.

Topfun Sport
Topfun Sport 

Postupně se budeme snažit vyjednat podmínky s jednotlivými programery, aby byl kompletní Topfun Sport zpřístupněn na všech platformách, které Topfun k distribuci svých služeb využívá. Našim cílem je i tento balíček rozšířit o další sportovní TV kanály,“ prozradil Radek Přikryl, obchodní ředitel Topfunu.

 

Konkurenční Voyo.cz nabízí pouze vysílání Novy Sport, zato je však kanál v ceně prémiového balíčku s více než tisícovkou filmů, seriálů a jiných pořadů. Topfun prodává více sportu zvlášť mimo filmovou nabídku, což může být pro někoho výhoda.

Ohodnoťte tento článek!