Toshiba AT200: tablet tenký jako vlas

0

Tenký blýskavý tablet Toshiba AT200 byl dnes oficiálně představen. Přístroj se chlubí hlavně velmi nízkou tloušťkou, ta má dosahovat jen 7,7 mm.

Tablet má multidotykový displej s úhlopříčkou 10,1 “ a rozlišením 1280 × 800 px. Uvnitř najdete procesor TI OMAP 4430, dvoujádro na 1,2 GHz s 1 GB RAM a 64 GB úložné paměti doplnitelné microSD kartou. Operačním systémem je Google Android 3.2 Honeycomb.

  

Tenoučký stylový přístroj se zády z broušeného hliníku má vážit jen 558 g, vepředu i vzadu se dočkáte kamery (2 a 5 Mpx).  Dále je tu Wi-Fi, Bluetooth, porty micro-USB a micro-HDMI a baterie pro příjemných osm hodin výdrže. Bohužel zřejmě chybí 3G konektivita.

Toshiba AT200 by se měla dostat na evropské pulty ve čtvrtém kvartálu letošního roku, o ceně zatím nic nevíme.

Zdroj: TCMagazine

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ten skvělý displej má být jako Super AMOLED? Teda, nevím jak ostatním, ale mě se nelíbí, má přepálené barvy a po chvíli mě z něj bolí oči, nemohl bych ho používat delší dobu, zatímco na IPS použitý u iPadu 2 můžu koukat jak dlouho chci bez následků. Chápu, že je spousta lidí, kterým to nevadí a třeba se jim i přepálené barvy líbí (uznávám, že to vypadá efektně), ale mě to prostě nevyhovuje. Navíc mi přijde malý, 10″ je podle mě tak akorát (akorát se mi nevejde do kapsy, na druhou stranu mám sebou vždy tašku, takže s přenášením problém nemám).