Toshiba Satellite A660: Pracuje i ve spánku

0

Na druhé čtvrtletí tohoto roku připravila Toshiba nový multimediální notebook. A je opravdu na co se těšit. Satellite A660 bude k dostání s širokou nabídkou konfigurací i zajímavými prvky standardní výbavy.

A660 bude dodáván s procesory Intel Core i3, Core i5 v dvoujádrové verzi a nejvyšší model bude osazen čtyřjádrovou verzí procesoru Intel Core i7. Operační paměť rozšiřitelná až do 8 GB, pevný disk až 640 GB, 16″ LCD HD displej s LED podsvícením o rozlišení 1366 × 768 pixelů, nejvyšší grafickou kartou může být Nvidia GeForce GT330M s 1 GB VRAM. Konektivitu zajistí 3 USB 2.0, eSATA/USB port s funkcemi USB Sleep-and-Charge a Sleep-and-Music, HDMI port, gigabitový ethernet dále speciální funkce Intel Wireless Displey a čtečka paměťových karet. Bezdrátové spojení pak zajišťují Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 2.1+EDR. Toshiba dává uživatelům na výběr mezi DVD-RW a BlueRay přepisovací mechanikou. Klávesnice je plnohodnotná a Touchpad podporuje ovládání gesty.

 

A660 vybavený systémem Resolution+ zvyšuje kvalitu zobrazení videí s nižším rozlišením převzorkováním v reálném čase a již zmíněná funkce Intel Wireless Displej dokáže přenést obraz na LCD TV s certifikací DLNA za pomocí aplikace Toshiba Media Controller Plug-in například z YouTube. Televizní tuner má ostatně A660 zabudovaný v těle a k ovládání poslouží dálkové ovládání. Toshiba LifeSpace nabídne organizaci vašich dat. Sleep-and-Music přehrává hudební soubory z připojeného mp3 přehrávače i v režimu spánku či zcela vypnutého notebooku. Kvalitní zvuk by měl poskytnout audio systém reproduktorů Harman Kardon a s technologií Dolby Advanced Audio.

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář