Toshiba Satellite L775D: levný velikán v ceniku!

0

Nedávno jsme psali o nových Satellitech L, levné řadě notebooků s Intelem i s AMD. Nyní se objevil zalistovaný v americkém ceníku Satellite L775D, možná podle písmena D už hádáte správně, že jde o model s AMD, a to rovnou s novou platformou Sabine s procesory Llano.

Toshiba Satellite L775D je notebook s rozlišením 1600 × 900 px (víc by určitě neškodilo) na lesklém 17,3″ displeji. Konkrétně naše varianta je poháněna 32nm čipem od AMD řady A6, čtyřjádrovým APU na taktu až 2,3 GHz s integrovaným jádrem grafiky AMD Radeon HD 6520G (320 Stream procesorů @ 400 MHz). Celý procesor Llano i s grafickou částí má k dispozici 4 GB pamětí DDR3.

Toshiba Satellite L775D

Dále tu máme 640GB disk a DVD vypalovačku. Klávesnice s numerickým blokem je krásně roztažená od kraje ke kraji a touchpad je pochopitelně vícedotykový. Nechybí Wi-Fi ani konektor pro síťový kabel, o Bluetoothu bohužel ani zmínka. Čtečka paměťových karet nebo webkamera jsou též vítanými doplňky. Monitor můžete připojit na analogový D-Sub nebo digitální HDMI.

Naše zalistovaná varianta má předinstalované Windows 7 Home Premium v 64bit edici a prodává se v modré variantě z kartáčovaného hliníku, pochopitelně se objeví i řada jiných barevných možností. Cena činí $579, po přepočtu s přidáním české DPH to je zhruba 12 500 Kč, což je za 17″ notebook se čtyřjádrem a slušnou grafikou více než slušné.

Zdroj: TCMagazine

Toshiba Satellite L775D: levný velikán v ceniku!

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. ahojte ja sem si koupil acer aspire one d257 a nezda semi ze je vynikajici sekase ale hrozne. kdys sy stahnu hru tak ani nenacte a kdys se nacte tak se kousne ale tak ze ho musim restartovat neni dobrej jak na internet tak na hry a vydea atd no netbook na nic

  2. Dobrý den,

    Tento notebok stojí za starou belu.Bohužel ještě ho mam ,Nikdo z okolí ho nechce ani se nedivím .7 tísíc by za takovou šunku nikdy nedal – dostal jsem ho bohužel jako dárek ,sekáse,je pomalý 1 g ramka opravdu směšná.Hodí se akorát do šrotu!!!!!