Total War Battles: Shogun konečně uveden i ve verzi pro platformu Android

0

Firma The Creative Assembly se nám stará o jedny z nejlepších strategií již pěkných pár let. Konkrétně se sérií Total War jsme se již podívali do napoleonské Evropy, do Japonska a do starověkého Říma. Studio ale konečně dospělo k názoru, že je načase zabrousit i do mobilních vod a udělat mobilní konverzi řečených hitů. A tu jej máme – Total War Battles: Shogun.

Hra již existuje pro iOS nějaký čas, ale dnes se podívá konečně i na platformu Android, to ale samozřejmě pouze tehdy, když do ní investujete 119,- Kč. Přeškálovat na malý displej hru tak komplexní, jako je Total War, by byla výzva i pro ty nejlepší, takže řada fandů si jistě klade otázku, jak se to vlastně povedlo? Dle prvních názorů bylo vyextrahováno to podstatné, čili zajímavá strategická zkušenost.

Total War Battles: Shogun

Hra nabízí veškeré dnes obvyklé věci: od namluvených dialogů v 10hodinové kampani, přes tutoriály, multiplayer a bude po vás chtít přirozeně vyřešit řadu důležitých strategických momentů. Každá jednotka má svoje přednosti i nešvary, takže jejich správná aplikace je opravdu klíčová. Zanedbat nicméně nesmíte ani ekonomickou stránku věci a tedy zázemí pro své vojáky.

Zdroj: Android Authority, Download: Google Play

Ohodnoťte tento článek!