Steam rozdává Total War: Shogun 2. Epic dárky podmíní novým pravidlem

2

Karanténu se rozhodla zpříjemnit i Sega a hráče pod heslem #StayHomeSaveLives láká na strategickou sérii Total War. Titul Shogun 2 zasazený do Japonska a vydaný v roce 2011 bude na Steamu až do dnešní sedmé hodiny večerní zdarma. Hráčům samozřejmě zůstane natrvalo. Kromě toho vydavatel přichystal 75% slevy na většinu dalších dílů série s výjimkou novinky Three Kingdoms a her ze světa Warhammeru.

Epic Games Store pak až do dnešní páté hodinky naděluje tahovou strategii For The King, hned poté bude týden rozdávat horor Amnesia: The Dark Descent a akční adventuru CrashLands. Hry už ale bude rozdávat jen těm, kteří si v účtu aktivuje 2FA, tedy dvoufaktorovou autentizaci. Epic může zasílat přihlašovací kódy pomocí SMS nebo e-mailu, podporuje ale také generátory TOTP klíčů, jako je Google Authenticator.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Zdroj: Sega

Steam rozdává Total War: Shogun 2. Epic dárky podmíní novým pravidlem
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 9 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. Naprosto zavádějící článek a nadpis. Steam absolutně nic nerozdává, jsou to paraziti herního průmyslu. Na steamu rozdává Sega v rámci reklámní kampaně. Epic, ano ten rozdává a plně kompenzuje tvůrce ze své kapsy. Opravit, hned.