Stáhněte si zdarma parádní RPG Tower of Time

2

Až do zítřejšího odpoledne můžete na GOG.com získat hru Tower of Time (hodnocení 77 % na Metacritic). Prvotina polského studia Event Horizon je izometrickým RPG s taktickými boji, v nichž budete muset uplatit čtvery schopnosti čtyř různých hrdinů, které máte v družině. Hra nabízí až 50 hodin zábavy, 50 bossů a 150 různých nepřátel, jež budete muset zlikvidovat při dobývání různých kobek.

Hra vyšla teprve loni a standardně se prodává za 25 dolarů, od GOGu jde tedy o hezký dárek na závěr roku. Tower of Time je samozřejmě bez ochrany DRM a hrát ji lze na Windows i Linuxu. Součástí hry je zvlášť i soundtrack v MP3.

GOG zároveň pomalu končí se zimním výprodejem, takže hráči lačnící po slevách by si měli pospíšit. V akci jsou hry od Bethesdy, série o Zaklínači, retro výběrovky i některé novinky jako letošní výborné RPG Disco Elysium, budovatelská strategie Foundation, tahovka Age of Wonders: Planetfall či akce Chernobylite.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Stáhněte si zdarma parádní RPG Tower of Time
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

2 KOMENTÁŘE

  1. Jo a nevim, jestli to tu nekde bylo nebo ne, ale GOG ma noveho klienta.

    GOG Galaxy 2.0 je ve verejne bete pro vsechny. Muzete stahovat. Rozhrani jakoby z oka vypadlo novemu Steamu.

    Misto „kolekce“ je „tag“, ale pozor narozdil od Steamu nejde prejmenovat.

    V nastaveni muzete nastavit pocitani herniho casu pro vsechny hry spoustene pres klienta.

    Oficialne podporuje hry pro GOG a Xbox Live, neoficialni podporu jen ze strany GOGu dodelali pro Steam, UPlay, Origin, Palystation Network a Epic Store.