Transformer Book T300 Chi má odnímatelný displej s rozlišením QHD [Computex]

0

Asus vedle odvážného zařízení Transformer Book V představil novinky lehce jiného ražení, byť je vydá pod jednotící značkou Transformer Book. Model Transformer Book T300 Chi bude opět notebook s Windows 8.1 a odnímatelným displejem, takže se v případě potřeby promění na lehký tablet. Co ho vytáhne do záře reflektorů? Za prvé 12,5 displej typu IPS s rozlišením 2 560 × 1 440 bodů.

Computex: Transformer Book V: Asus spojil pět zařízení do jednoho celku

Na cestách se bude hodit podpora LTE, byť zrovna v Česku bychom spíše ocenili podporu starších 3G sítí. Opět nezbývá než prohlásit, že Asus je na detaily velmi skoupý. Víme, že zařízení bude pohánět procesor z rodiny Intel Core.

 

Pokud se něčím firma chlubí, pak je to tloušťka zařízení. Samotný tablet dosáhne na 7,3 milimetru, s připojenou klávesnicí to pak bude 14,3 milimetru. Kromě tmavé bude tělo dostupné ještě nejméně ve zlatém provedení. Nabízí se srovnání s hybridním tabletem Surface Pro 3. Oproti němu by se na Transformer Booku T300 Chi mělo dát pohodlně psát i v klíně. O ceně a dostupnosti zařízení společnost nemluví.

Asus Transformer Book T300 Chi
Asus Transformer Book T300 Chi

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!