Trendy a praktické rady pro IT specialisty i manažery

Počítačová škola Gopas připravila na začátek roku 2018 hned tři zajímavé konference: brněnský G2B•TechEd pro IT specialisty a dvě novinky „manažerskou“ konferenci ManDay.IT a Power BI Day.

0

Trendy a praktické rady pro IT specialisty i manažery

Rychlý vývoj vyžaduje od IT odborníků neustálé vzdělávání, potřebují také udržet přehled o aktuálních trendech. Informace je možné samozřejmě čerpat z mnoha relevantních zdrojů, ale jako velmi efektivní forma pro získání potřebných znalostí se ukazují odborné konference, které jsou navíc zpestřené možností potkávat se s kolegy z oboru. Zejména pokud jde o konference, kde nejde o propagaci jednotlivých produktů, ale o věcný informativní obsah – přednášky fundovaných odborníků od nás i ze zahraničí, doplněné praktickými radami a příklady, které přinesou účastníkům přehled o nejnovějších trendech i tipy využitelné v reálné praxi. A právě takové jsou konference Počítačové školy Gopas, což nejlépe dokládá to, že jejich kapacita bývá s předstihem naplněna.

Na začátek roku 2018 připravila Počítačová škola Gopas tři konference. První z nich je brněnský G2B•TechEd, jehož druhý ročník proběhne v Brně ve dnech 29. a 30. ledna. Jaká témata budou letos na programu? Pro programátory například informace o produktech Azure, C#, Security, PowerShell, SharePoint; IT specialisté získají nové informace z prostředí Windows 10, Windows Server 2016, Hyper-V, System Center, Cloud, Exchange, SharePoint, Lync a Skype, Office 365 a Azure, ale budou zde i přednášky zaměřené na security oblast. Na své si přijdou samozřejmě i ti, kteří se zabývají správou a zpracováním dat nebo BI. Přednášet budou přední čeští i zahraniční odborníci, jakými jsou například Christian Nagel, Michal Valášek, Tomáš Jecha nebo Jiří Činčura. Přednášky, kterých bude celkem 22, poběží po oba dny souběžně ve dvou tematicky oddělených sálech. Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd a jejím programu jsou k dispozici na adrese www.g2bteched.cz.

První novinkou letošního roku je konference ManDay.it určená zejména pro CIO, vedoucí provozu IT, nebo šéfy velkých projektů. Jak je koncipovaná? Po společném dopoledním bloku přednášek budou odpoledne následovat praktické workshopy, rozdělené podle zaměření: Podpora GDPR projektu, Vybrané ITILové procesy, DevOps a jeho zavedení. Přednášet a vést jednotlivé workshopy budou tři přední odborníci na danou problematiku: Ondřej Ševeček, Martin Vitouš a Radovan Citterberg. ManDay.it 2018 se uskuteční 19. února 2018 v Praze. Další informace o konferenci a jejím programu najdete na www.manday.it/.

g2b-web-029

Další novou konferencí pořádanou Počítačovou školou Gopas je Power BI Day, který proběhne 13. března 2018 v Praze. Kromě tipů a triků pro efektivní tvorbu interaktivních firemních reportů, možností vizualizace výsledků datových analýz, přípravy dat v Power Query, nebo optimalizace datového modelu a plánování PBI infrastruktury, se bude věnovat i jazyku DAX. Další informace na www.gopas.cz/powerbiday/.

g2b-web-026

g2b-web-006

Ohodnoťte tento článek!