Třetím telefonem s novým Blackberry bude R10. Útočit by měl především cenou

0

Na novém ostružinovém systému Blackberry 10 zatím fungují dva modely – Z10, který jsme nedávno otestovali a Q10, jenž se začal prodávat v Kanadě. V obou případech se jedná o dražší modely, které mnohé uživatele odradí právě cenou. Třetím modelem by tak mohl být levnější přístroj. A s největší pravděpodobností jím bude R10, jehož fotka se včera objevila na Instagramu.

Blackberry R10
Blackberry R10

Z fotky je patrná klasická QWERTY klávesnice, běžící Blackberry 10 a podle zdroje se prý telefonu dočkáme ve třetím čtvrtletí letošního roku. Konstrukce je celoplastová a dostupných bude hned několik barevných kombinací. Podle fotek můžeme odhadovat nějaký třípalcový displej.

Pokud se jedná o reálné fotky, na pozadí si můžete všimnout i bílé varianty, která by měla být elegantnější než zobrazená červená nebo tradiční černá. Moudřejší budeme v létě, kdy bychom se mohli dočkat oficiálního představení.

Zdroj: Crackberry.com

 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. A tomu se pánové a dámy říká „vyspělá země“…

    //edit: zdá se, že si pan Keese bere „dobrý“ příklad z USA a např. jejich ztrouchnivělého systému distribuce audiovizuálních děl.

  2. Německo by se v posledních letech dalo popsat slovy, jak přivést vyspělou zem na buben :-/ V tomhle taky stojím za Googlem, aneb kdo chtěl víc, nemá nic. Původní myšlenka internetu, tedy okamžité sdílení (přenos) informací se nám vytrácí do komerčního materialismu.