Trillian nezemřel. Vyšly tři nové betaverze pro tři různé platformy

0

Kolem komunikátoru Trillian je v posledních měsících podezřelé ticho, podle všeho nicméně stále neumřel. Autoři v tichosti chystali nové verze pro různé počítačové platformy. Prozatím si můžete jako betaverze vyzkoušet Trillian 5.5 pro Windows, Trillian 3.0 pro OS X nebo Trillian 1.2 pro Linux.

Poslední zmíněná je stále k dispozici pouze platícím jedincům. Nově podporuje skupinové konverzace, vypínání notifikací u konkrétních kontaktů a obsahuje status proti vyrušování. Co se nakousnutého jablka týče, tak tam autoři upravili design, aby lépe zapadl do chystaného OS X 10.10 Yosemite.

 

Jablečná edice se jinak naučila to stejné jako komunikátor pro Linux, k tomu ale ještě podporuje celoobrazovkový režim a lépe vypadá na obrazovkách s vysokou hustotou bodů. V novém OS X 10.10 také využívá notifikační centrum, kde můžete např. rychle odpovědět na zprávu, aniž byste museli otevřít celou aplikaci.

Zbývá Trillian 5.5 pro Windows, který se opět vzhledově přizpůsobuje plochému stylu Osmiček. Vývojáři předesílají, že se blíží větší redesign. Teď se můžete těšit aspoň z drobností a nového okna pro přihlášení. Zbytek novinek se shoduje s oběma výše popsanými edicemi Trillianu.

Trillian 5.5 beta pro WindowsTrillian 5.5 beta pro Windows
Trillian 5.5 beta pro Windows

Zdroj: Cerulean Studios’ Blog

Ohodnoťte tento článek!