TV Nova opět lže. Nemá první 3D filmy ani exkluzivně Pottera

0

Její videoportál Voyo.cz nevysílal první 3D film v Česku. A teď lže o tom, že první část Harryho Pottera a Relikvií smrti mají exkluzivně. Nemají. V obojím Novu předběhl konkurenční Topfun.

O Voyo.cz píšeme pravidelně. Půjčovna o sobě dala vědět na začátku roku, hned v únoru jsme si ji vyzkoušeli na vlastní kůži. Před měsícem si Nova plácla s Warner Bros., takže jsme se mohli těšit na výrazné rozšíření katalogu. (Topfun rozšířil nabídku, mimo jiné také o WB, už v prosinci minulého roku.) Ale od té doby lhala. Její 3D filmy určitě nebyly první u nás. Na moji poznámku tiskové oddělení nereagovalo.

Topfun Voyo
Topfun | Voyo+

Teď v nové tiskové zprávě píše První část závěrečného HARRYHO POTTERA exkluzivně na VOYO! Exkluzivita znamená výjímečnost, výlučnost, případně výhradní právo. Tedy, že je něco první a v danou chvíli jedinečné.

Jenže předposlední Harry Potter se v jednu chvíli objevil na Voyo i Topfunu. Obojí v přibližně stejné kvalitě (na základě starších zkušeností), pouze v SD a českým zvukem ve stereu. Na Voyo zaplatíte 80 Kč za půjčení na 48 hodin. Topfun si řekne jen o 53 Kč (na 24 hodin), navíc lze snímek i koupit za 390 Kč. Voyo umožňuje pouze sledování online v prohlížeči, na Topfun lze film i stáhnout. Tak kde má Nova onu exkluzivitu?

Prosím, šiřte dál. Jestli bude tiskové oddělení zprávu znovu ignorovat, měly by se tyto lži alespoň více dostat mezi lidi. Děkuji

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jenom to ty lidi přesune na jiný systém sdílení. Občasný stahovač se zalekne bububu a třeba si to bude získávat od kamaráda. Ti další změní systém, jakým potřebnou věc získávají.
    HADOPI je těžká rána do soukromí a já doufám, že alespoň v tomhle ti naši papaláši udělají správné rozhodnutí, tzn. nepřipojovat se k policejním státům!