TV Nova po úspěšné hře Dobyvatel spouští nový herní portál

0

Naše současná televizní jednička, TV Nova, kráčí vstříc i těm nejmladším. Spouští herní portál s flashovými hrami. Takových jsou už desítky, má Nova co nabídnout?

Televize Nova se poslední dobou v oblasti internetových her daří. Velký úspěch zaznamenala vědomostní soutěž Dobyvatel.cz, kterou si už zahrálo více než 300 000 lidí. Hra je založena na principu televizní soutěže „Chcete být milionářem“. Po správném zodpovězení otázky získáte část území České republiky a kdo má po čtyřech odehraných kolech největší obsažené území, vyhrává.

Herní portál Novy

Nova chce ještě zvýšit své zisky a proto spouští nový herní portál, na kterém je dostupných asi tisíc flashových miniher, přičemž každý den přijde jedna nová. Portál to ale bude mít při aktuální situaci velmi těžké. Herních portálů je na českém trhu víc než dost. Úspěch Dobyvatele byl z části způsoben tím, že nic podobného na internetu nebylo. U herního portálu to je jiné.

Ředitel sekce internetu a ostatních internetových služeb televize Nova, Pavel Krbec, si na portálu pochvaluje následující: „Z průzkumů víme, že se minihry těší v dnešní době veliké oblibě. Je to možnost zabavit se na pár minut, třeba v práci při čekání na schůzku, nebo jen tak se na chvíli odreagovat, udělat si pauzu. Velmi oblíbené jsou u žen, dokonce téměř 60 procent všech hráčů tvoří ženy“.

Herní portál je zcela zdarma a nevyžaduje registraci. Značné je i propojení s Facebookem, na kterém si hráči mohou sdílet a hodnotit své výsledky. Hry si můžete vyzkoušet na adrese hry.nova.cz.

zdroj: TV Nova

TV Nova po úspěšné hře Dobyvatel spouští nový herní portál
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65%) 4 hlasů

1 komentář

  1. 100% pokrytí je fajn a nechápu, proč se kvůli tomu některé státy ohradili, neznám nikoho, komu by vadilo, že jeho dům je dostupný ke shlédnutí ve 3D mapě pohledem z ulice. Naopak se mi již několikrát tato služba hodila, kdy jsem cestoval někam, kde jsem nikdy nebyl a mohl jsem si prohlédnout místo či odbodčky na silnici předem, což mi následně zcela jistě ušetřilo tápání po cestě a umožnilo snadnější orientaci. Osobně věřím, že většina uživatelů službu jako takovou ocenila a je škoda, že na popud několika jedinců dochází k zákazům opravdu prospěšných služeb.