Tweetbot vyšel v nové verzi 2.8, umí zobrazovat obrázky jako Instagram

0

Tweetbot patří k nejpopulárnějším twitterovým klientům pro iOS a to i navzdory své ceně (2,69 €). Jeho popularita navíc pravděpodobně vzroste 7. května, kdy Twitter finálně zabije Tweetdeck a všechny jeho varianty.

Dnes vývojáři z Tapbots přinesly významnou aktualizaci. Ta sice nese desetinkové označení 2.8, avšak novinek přinesla poměrně dost. Největší změnou je druhá timeline, která přibyla k té původní. Nese název Media Timeline a lze na ni přepnout po vyscrollování do horní části obrazovky. V ní se vyfiltrují pouze fotografie a videa, která byla odeslána sledovanými uživateli. Prohlížení obsahu pak probíhá podobně jako na Instagramu – vidíte pouze obrázky se zkráceným popiskem. Ostatně Tweetbot patří ke klientům, které umí obsah z Instagramu zobrazit přímo bez nutnosti otvírat webové rozhraní. Což se nedá říct třeba o oficiální aplikaci.

Tweetbot 2.8 pro iPhone
Tweetbot 2.8 pro iPhone
Tweetbot 2.8 pro iPhone
Tweetbot 2.8 pro iPhone

Kromě nové Media Timeline si změnou prošel i prohlížeč obrázků, které lze rozkliknout. Staženy jsou na pozadí a až poté zobrazené, při pomalejším připojení tedy nutné půl minuty koukat na načítání fotky. Kromě toho jsou přímo v detailech tweetu zobrazovány počty retweetů a označení jako favorite.

Tweetbot 2.8 pro iPhone
Tweetbot 2.8 pro iPhone


 

 

Ohodnoťte tento článek!