Twitter končí s Internet Explorerem a přidává plánovač tweetů

Tahle moderní webová aplikace že oficiálně podporovala Internet Explorer?

0

Ukončení podpory Internet Exploreru 11 není velkou zprávou, taková položka ovšem upoutá pozornost. Kromě toho, že už Twitter na tento prohlížeč nebude brát žádný ohled, nicméně na seznamu novinek posledního vydání ze 22. června najdeme jiné zajímavé položky. Webový Twitter podporuje ukládání konceptů.

Pokud chcete, můžete navíc naplánovat, aby byl příspěvek publikován automaticky v určený čas. Plánovač obsahu byl očekáván už od loňského podzimu. Zkoušeli jsme, zda dochází k synchronizaci s mobilním klientem, když jste přihlášeni ke stejnému účtu. Nedochází.

Dále můžete seznamy účtů opatřit vlastním obrázkem do záhlaví pro snazší identifikaci. Při editaci seznamů se zobrazují návrhy účtů, které byste podle služby mohli chtít na seznam připojit. Nově také klepnutím kolečkem myši otevřete hypertextové odkazy v nových panelech prohlížečů. Všem pak je nastaveno, aby u retweetů viděli počet s i bez přidaných komentářů.

Vyberte datum a čas, kdy má být příspěvek zveřejněn Zdroj: Petr Urban / Cnews

Na malé části uživatelské základny Twitter začíná testovat nový přístup k soukromým zprávám tak, abyste nemuseli otevírat samostatnou sekci pro tyto účely vytvořenou. Pokud patříte k těm, kteří byli vybráni, zprávy byste měli mít dostupné přímo v postranním panelu. Nám zatím funkce aktivována nebyla.

Zdroj: poznámky k vydání aplikace Twitter via MSPoweruser

Ohodnoťte tento článek!