Twitter Lite nejen ve Windows 10 přidává tmavý režim pro noční ptáky

Tmavá nebude tak náročná pro vaše oči za horších světelných podmínek ve vašem okolí.

0
Twitter
Twitter

Jako vzor všech progresivních webových aplikací bývá nejen na Cnews.cz uváděn Twitter Lite. Ten se nedávno objevil v Microsoft Storu, kde nahradil dosavadního klienta. To tedy platí, pokud používáte Windows 10 verze 1803, jenž jako první v rodové linii plně podporuje progresivní webové aplikace. Na rozdíl od předchozího nativního klienta se tento původem webový Twitter rychle rozvíjí.

Čerstvě jsme se dočkali dalších vylepšení. Ti, kdo si dříve vyžádali tmavý režim zobrazení ve Windows, si patrně oblíbí také noční režim Twitteru Lite. Aktivujete jej přes hlavní nabídku, která se skrývá pod názvem vašeho účtu. V nativním klientu pro Android nabídl Twitter noční režim v polovině roku 2016, v plnohodnotné webové aplikaci pak zhruba o rok později.

Twitter Lite dále přidal načítání reakcí v reálném čase. Uvidíte tak hned odpovědi na příspěvky, retweety a „lajky“. To je velmi významné zlepšení, jež variantu Lite opět posouvá blíže úrovni nativních klientů. Poslední novinku představuje plovoucí okno pro psaní příspěvků. Pod ním nově uvidíte přehled tweetů, které dříve vidět nebyly.

Noční motiv ve Twitteru Lite zapnete v hlavní nabídce
Noční motiv ve Twitteru Lite zapnete v hlavní nabídce

Tip: Kde všude je Twitter Lite dostupný?

Twitter Lite, který je v základu progresivní webovou aplikací, najdete na těchto platformách:

Twitter Lite nejen ve Windows 10 přidává tmavý režim pro noční ptáky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů