Twitter přináší volitelný filtr kvality a snazší správu oznámení

0

Twitter v těchto dnech distribuuje napříč uživatelkou základnou dvě novinky. Zastánce a zastánkyně klasického jednoduchého Twitteru nepotěšíme. Služba bude komplexnější, byť vám na druhou stranu nové prvky nutit nebude. Kdyby vám připadalo, že vás zahlcují oznámení, můžete je omezit pouze na jedince, které sledujete. Nebudete tak už vidět, že někdo cizí např. retweetoval váš příspěvek.

Správa je navíc přístupnější, teď je možné oznámení spravovat přímo v oddílu pro oznámení. Nemusíte kvůli tomu navštěvovat nastavení. Dále můžete oznámení filtrovat pomocí sofistikovanějšího filtru, který by měl vybírat jen kvalitní oznámení. Testování začalo už loni, takže doufejme, že má Twitter filtr správně nastavený. Bere v potaz mj. účet původu nebo duplicitní tweety.

Takové příspěvky pak neuvidíte. Netýká se to však jen sekce s oznámeními a tady Twitter bohužel mlží. Mluví také o dalších částech Twitteru, jenže nevíme přesně, co tím myslí a na co všechno bude mít filtr dopad. Dost možná tak budou i filtrovány tweety v časové ose. Víme jen to, že vždycky uvidíte všechny příspěvky od lidí, které sledujete, a pak od účtů, s nimiž jste nedávno interagovali. Filtr se navíc bude učit. Jak jsem uvedl, funkce je volitelná.

Zdroj: Twitter Blogs via Neowin

Twitter přináší volitelný filtr kvality a snazší správu oznámení

Ohodnoťte tento článek!