Twitter testuje funkci Fave People. Vybraní uživatelé jsou více než followings

0

Pokud náhodou testujete alfaverzi Twitteru pro Android, v poslední aktualizaci přibyla na hlavní stránce nová karta Fave People. Jde o zvláštní seznam oblíbených uživatelů, které sledujete a kterým chcete dát větší váhu.

Sledujete-li například 200 uživatelů, ale nechcete, aby příspěvky některých důležitých lidí nebo stránek zapadly, vpustíte je do Fave People. Tento seznam má i vlastní nastavení, můžete si u něj či u jednotlivých profilů zvolit, jestli vás bude mobil/tablet na jejich nové příspěvky upozorňovat.

 

Twitter už podobnou funkci nabízí a jmenuje se – nepřekvapivě – Seznamy (Lists). Do seznamů můžete vkládat i profily, které jinak sami nesledujete. Jsou však hůře dostupné a nemůžete si pro ně nastavit upozornění. Nový přehled Fave People má trochu blíže kruhům na Googlu+, kterým také můžete přiřadit vyšší prioritu i notifikace.

Funkce se zatím nachází pouze v testovací alfaverzi na Androidu a není jasné, jestli přežije i další vývojovou fázi. V alfě totiž Twitter často testuje nové funkce a vzhled, které se do finální verze ani nedostanou. (Na jiných platformách ani webu zatím Fave People nejsou.)

Twitter testuje funkci Fave People. Vybraní uživatelé jsou více než followings
Ohodnoťte tento článek!