Twitter už začal vkládat reklamu mezi tweety

0

Je to tady, Twitter opravdu potvrdil, že promoted tweets bude vkládat mezi ostatní příspěvky. V timeline se tak kromě tweetů vašich followings začnou objevovat i reklamy. Nebo už objevují, Twitter nový reklamní systém spustila včera.

Prvními obchodními partnery jsou: Best Western, Dell, Gatorade, Groupon, HBO, JetBlue, LivingSocial, Microsoft Xbox, Red Bull, Sephora, Starbucks, Summit Entertainment’s “50/50”, TNT a Virgin America. Další mají přijít později, a proto jejich místo prozatím zastupují neziskové organizace: charity: water, Make-A-Wish Foundation, Room to Read, The American Red Cross a Water.org.

Promoted Tweet

Promoted tweets se zobrazí mezi příspěvky buď úplně nahoře, nebo někde poblíž. Naštěstí se nepotvrdily fámy a tweet nezůstane celou dobu nahoře, ale normálně se při rolování směrem dolů ztratí jako běžný příspěvek. V timeline se má objevit vždy pouze jeden reklamní tweet a i ten by měl po klepnutí na něj zmizet.

Pro jistotu jsem zkontrolovat svůj účet i ten náš @CnewsCZ, ale reklamní tweet jsem v timeline zatím neobjevil. Buď je Twitter zavádí postupně, nebo jsou zaměřeny jen na určité regiony. Nebo vy jste si už nějaké reklamy všimli?

Twitter už začal vkládat reklamu mezi tweety
Ohodnoťte tento článek!