Twitter už zase prudí. Nový experiment zobrazuje, co si kdo označil hvězdou

0

Twitter se opět rozbouřil. Není tak výjimečné, když služba zkouší funkci či úpravu, která se následně uživatelům ani trochu nelíbí. Mám trochu pocit, že v posledních letech dělá co možná nejvíc, aby uživatele otrávila. Něco podobného je nejčerstvější experiment, kdy se vám v časové ose zobrazují příspěvky, o které nestojíte.

Tip: Novinky z Twitteru: 23 milionů účtů tvoří „boti“ a přijde video reklama

Twitter totiž některým uživatelům začal mezi normální tweety pašovat informace o tom, že si někdo nějaký tweet přidal k oblíbeným. Ukazují se též příspěvky od uživatelů, které sleduje někdo z lidí, které sledujete vy. Úprava popírá selektivní příchuť sociální sítě, kde si vy sami přesně vybíráte, koho budete sledovat. Kvalita a nálada příspěvků rozhoduje.

 

Na Twitteru fungují tzv. retweety. Když vám příspěvek připadá zajímavý, tak ho ostatním tímto nasdílíte. Zveřejňování obsahu, co označíte hvězdou, postrádá logiku. To by Twitter mohl sloučit oblíbené s retweety, jenže pak byste si nemohli nic ukládat pro soukromé potřeby. Experimentování bylo zahájeno před pár týdny, ale testovací teritorium se zvětšuje.

Zdroj: The Next Web via Windows Phone Central

Ohodnoťte tento článek!