Twitter zřejmě spustí nástroj hromadného tweetování. Rozdělí delší příspěvek na části

2
Twitter
Twitter
-
Zdroj: Twitter / Cnews

Kdo používá Twitter, ví, že limit v podobě 140 znaků na jeden příspěvek je někdy požehnáním. Síť činí silnou, neboť nutí uživatele a uživatelky, aby se vyjádřili jasně a stručně. Současně je někdy potřeba vyjádřit více myšlenek, takže se rovněž běžně děje to, že lidé rozdělují své příspěvky do více částí. Ačkoli to možné je, Twitter této myšlence dosud nešel naproti. To se ale zřejmě změní.

Tip: Pro psaní delších příspěvků slouží též služba TwitLonger.

Matt Navarra si všiml, že Twitter v sobě ukrývá dosud neodhalenou funkci. Konkrétně byla spatřena v klientu pro Android. Jednoduše vám tedy umožní napsat delší příspěvek, který následně služba rozdělí do více tweetů a ty následně jeden po druhém zveřejní.

V tuto chvíli se můžeme jen dohadovat, jestli to Twitter myslí vážně. Firma zatím funkci neoznámila a nález nekomentovala. Funkce je však obsažena v hlavním klientu, takže bychom se oficiálního uvedení dočkat mohli. O datu uvedení ovšem můžeme znovu jedině spekulovat. Pojďme se zatím pobavit o tom, jaký dopad by funkce na síť případně mohla mít. Převáží pozitiva, nebo negativa?

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

  1. 140 znaků je požehnáním opravdu jen někdy, protože díky tomu často vznikají díla, která se díky značné ztrátové kompresi nedají pochopit, nebo to dopadne tak, že se píše 5 tweetů za sebou. Už by tento pohrobek
    omezení) měli zrušit, Twitteru by to jednoznačně prospělo.

    • Takže lze s úspěchem očekávat, že se z toho stane stejná žumpa jako je Facebook, bravo 🙁 Je to Twitter proboha, to byla původní myšlenka „nechej vzkaz a jdi“ a ne že tam budou pubescenti sepisovat slohovky …