Týden blbec. Po Outlooku má velký výpadek také Skype

6

Microsoftu se tento týden nedaří. Skoro celý den opravoval Outlook.com, který některým uživatelům znemožňoval odesílat či přijímat e-maily. Problémy má také jeho Skype. Už od pondělí neúspěšně řeší situaci, kdy část uživatelů buď nemůže přijímat/odesílat příspěvky, nebo se rovnou ani nepřihlásí.

Podle stavového webu heartbeat.skype.com potíže přetrvávají již třetí den. Na chybu nás stejně jako v případě nefunkčního Outlooku.com upozornil náš čtenář Jiří M. Měl tu smůlu, že schytal oba výpadky. V jeho případě funguje Skype na mobilu s Androidem, ale klasická aplikace ani moderní aplikace pro Windows 10 mu nedovolí se ani přihlásit. Ve webovém Skypu se přihlásí, může posílat/přijímat zprávy, ale nefungují hovory.

Oživeno: Microsoft až dnes uvedl, že chybu opravil včera v 17:45. Ještě po tomto čase však přihlašování nefungovalo.

 

Ohodnoťte tento článek!

6 KOMENTÁŘE

  1. Nejen že nefunguje výše uvedené, ale také všechno kolem Office, po přihlášení na účet Vám to hlásí, že žádné licence nemáte, nové kódy nejdou aktivovat a jak už tady někdo napsal, nejdou vúbec stahovat instalace atd…. vše odkazuje jen na podporu. Já jsem tyto potíže zaznamenal včera a ještě teď nic nefunguje.