Tým kolem Windows chystá prodej knih a měl plnou místnost Katy Perry [Reddit]

0

Včera lidé z týmu, jenž vyvíjel Windows 8.1, odpovídali na některé otázky na Redditu. Na některé odpověděli neurčitě. Můžeme očekávat Windows 8.2 v říjnu příštího roku? Microsoft chce operační systém pravidelně aktualizovat na základě zpětné odezvy uživatelů a obohacovat jejich zážitek. Jindy jsme se dozvěděli zajímavější věci. Microsoft kupříkladu prozradil, že pro Windows pracuje na službě pro prodej knih. Nic konkrétnějšího ovšem nevíme.

Vývojový tým potvrdil, že z prohlížeče fotografií odstranil integraci s Facebookem a Flickerem, protože se ve Windows Store v době vydání Windows 8.1 mělo objevit dostatek prohlížečů. Oficiální Facebook jsme v něm skutečně našli, zato v případě Flickru musíte vzít zavděk některou z alternativ od třetích stran. (Stejně je ale škoda, že již nelze prohlížet všechny obrázky pod jednou střechou.)

 

Když designéři navrhovali podobu vyhledávání ve Windows 8.1, využívali při tom jako příklad Katy Perry. Takže měli jejími fotografiemi prakticky celý rok pokryté zdi konferenční místnosti. A co dlaždice Já, kterou známe z Windows Phone? Prý o ní tým nepřemýšlel, ale návrh probere. Zcela jistě se ale dočkáme přepínání interpretů a alb přímo na Úvodní obrazovku. Nebo prohledávání Windows Store na webu.

Zdroj: Reddit via TechCrunch

Ohodnoťte tento článek!