Ubisoft naděluje. Stáhněte si zdarma hru Watch Dogs pro PC

0

Pospěšte si. Od 7. listopadu 2017 (14:00) až do 13. listopadu 2017 (17:00) si můžete bezplatně stáhnout akční hru Watch Dogs z roku 2014. Ubisoft ji nabízí ve svém PC obchodě Uplay. Stačí se pouze zaregistrovat nebo přihlásit se stávajícím účtem, hra vám zůstane napořád. Jde o standardní (nikoliv rozšířenou edici), která se běžně bez slevy prodává za 30 eur.

Ve Watch Dogs se chopíte hackera Aidena Pearce, kterému nevyjde jeden job a za to ho přijde uklidit jeden zabiják. Jenže místo Aidena omylem zemře malá holčička, jeho neteř. Hlavní hrdina se proto chystá pomstít. Scénář jak z céčkového filmu.

Pearcovoou hlavní zbraní je mobil. Umí se nabourat do ctOS, centralizovaného systému řídícího město Chicago. Bourat bude i auta, to když ovládne semafory a způsobí nehodu zablokující křižovatku. Nebo si při honičkách naopak všude vykouzlí zelenou. Watch Dogs se příliš snaží být „jako GTA, ale trochu jinak“. I přes tupý příběh a nezajímavou hlavní postavu ale hra na několik hodin dobře zabaví (i v multiplayeru).

Doporučenými požadavky pro hraní je osmivláknový procesor na úrovni Core i7-3770 nebo AMD FX-8350 X8. Potřebovat budete také 8 GB RAM, 25 GB místa na disku a DX11 grafiku na o výkonu jako GeForce GTX 560 Ti nebo Radeon HD 7850. Hra funguje ve Windows Vista SP2 a novějších.

Ubisoft naděluje. Stáhněte si zdarma hru Watch Dogs pro PC
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů