Utekly vám dárky od Ubisoftu? Až do soboty můžete získat tři AAA hry zdarma

3

Pokud jste nestihli podzimní akce Ubisoftu, nezoufejte. Až do soboty 23. prosince v 11:00 můžete dříve rozdávané hry opět získat zadarmo. Stačí navštívit tuto stránku a tituly si naklikat na knihovny na Uplayi.

Konkrétně jde o hry Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs a World in Conflict: Complete Edition. Pokud účet na Uplayi (konkurence pro Steam nebo Origin) nemáte, můžete si jej rovnou zaregistrovat.

Ubisoft k Vánocům rozdává špičkové hry
Ubisoft k Vánocům rozdává špičkové hry
Utekly vám dárky od Ubisoftu? Až do soboty můžete získat tři AAA hry zdarma
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Kdyby to bylo na Steam, stejně se musíte registrovat na Uplay a hra se stáhne z Uplay, jen jí budete mít na Steamu v knihovně a bude využívat rozhraní Steamu (které je mi putna a nikdy jsem ho nepoužil třeba). Jinak v tom žádný rozdíl není. Opačně to jde ovšem udělat taky (hru z Uplay či odjinud přidat do Steamu), takže nechápu, co proti tomu všichni mají. Holt Ubisoft a EA jsou největší vydavatelé a mají vlastní obchod s hrami, oba jsou tu už 10 let, tak nechápu, proč to stále někteří mají tendenci bojkotovat, ani jeden se díky tomu nezruší (taky bych rád měl vše na jednom místě, ale prostě to nejde, tak to neřeším). Rozdávají se věci zadarmo a lidi se ještě vybírají, to jde mimo mé chápání (bohužel pro mě kromě World in Conflict mám obě zbývající zakoupené z dřívějška).

    • Já bych nejradši hry spouštěl úplně bez klienta. Zlatá doba, kdy člověk prostě zapnul hru a hrál.
      Jinak nemám proti Uplay/Originu nic, jsou mi dokonce příjemnější než Steam, který si na poli klientů vytvořil monopol a pěkně toho zneužívá. Vrcholem parodie jsou ceny na Steamu. Když si hodím náhodnou AAA hru do Heuréky a vezmu v potaz nejlevnější kvalitní obchod, v 90% případů bude cena stále nižší než kdybych ho koupil na Steamu ve slevě. A ještě jako bonus dostanu pěknou krabičku…