U:fon má nového majitele a chystá „bezkonkurenční tarify“

0

Insolvenční řízení U:fonu končí, firma je po velké restrukturalizaci bez dluhů, s novým majitelem i plány do budoucna. Od MobilKomu převzal operátorské služby Air Telecom. Převod jej stál jen 21 milionů korun.

Koupili jsme zdravou společnost, která i v řízené insolvenci dokázala prokázat svou životaschopnost. I nadále chceme razit filozofii společnosti U:fon a svým zákazníkům nabízet kvalitní, přitom však dostupné telekomunikační služby,“ řekl k nové akvizici Martin Hes, předseda představenstva společnosti Air Telecom a.s.

U:fon
Pokrytí sítě U:fon

Stávajících zákazníků se nemá změna vlastníka nijak dotknout, staré smlouvy nadále platí. Ještě před Vánoci ale U:fon zveřejní nové tarify hlasových i internetových služeb. Snad se podaří navázat na červnovou cenovou revoluci s voláním za korunu. Hlavní problém U:fonu nadále zůstává. Síť CDMA není kompatibilní s telefony a modemy, které máte doma. Atraktivní nabídkou přístrojů a dobrými cenami i služeb ale z U:fonu může být dobrý firemní telefon nebo připojení na chatě.

Pro nové i stávající zákazníky máme již teď připraveny tarify a produkty, které dále zlevní volání na úroveň běžnou na západ od České republiky. Obnovili jsme také jednání s ostatními mobilními operátory o podmínkách další spolupráce,“ uvádí k plánovaným tarifům Martin Hes, předseda představenstva společnosti Air Telecom a.s.

 

Zdroj: U:fon

Ohodnoťte tento článek!