Ufon od Alzy už prodává i hudbu v MP3. V katalogu má milion skladeb

0

Alza tento týden spustila půjčovnu filmů. Na konci novinky jsme se zeptali, kdy asi největší český e-shop přijde s nabídkou stažitelné hudby, protože je to poslední digitální obsah, který ji chybí. No, trvalo to je pár hodin a Alza skutečně spustila betaverzi hudebního obchodu. Najdete jej na webu alza.cz/hudba.

Alza už prodává i hudbu v MP3
Alza už prodává i hudbu v MP3

V současnosti nabízí milion skladeb v MP3 a bez DRM. Hudbu třídí do 22 žánrů a na hlavní stránce doporučuje, co zrovna letí, co právě vyšlo, co uspělo v různých cenách apod. Alba obvykle stojí 199 Kč a více, zakoupit lze i jednotlivé písničky za 35 Kč a více. Abyste nekupovali zajíce v pytli, u každé skladby je i 30s náhled.

Tak ještě bychom tě, Alzo, poprosili o cizojazyčné filmy a seriály. Těmi už nás ale zítra asi nepřekvapíš.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nekde jsem cetl, ze to zabalili, takze velmi dobra zprava. K tomu problemu s roztristenosti – ono by prakticky stacila podpora mainstream Ubuntu/Canonicalu, ktery se vydava obdobnou cestou {trochu proti srsti se nam zacina komercializovat} + Android {toho se chytaji cim dal vice producenti hw}. Jinak ma Gabe pravdu, tezko oponovat, prakticky si vydobyli svou pozici na komunite moderu, sympatie neuhasinaji {vsimli jste si toho tremistickeho projevu? Zadny prilissebevedomypsycho typu vedoucich nejmenovanych molochu}. Kdyby se navic Sony pridalo na tutez stranu a rozsirili “userfriendly” postoj ke svym uzivatelum, prakticky by rozbili Xbox v zakladu {edit: ale abych fandy PS zchladil, je pravdepodobnejsi, ze k tomu nedojde, s “total disaster” PS3 si v teto oblasti prakticky zavreli vratka – a nastoupili cestu, kterou Gabe ted kritizuje a vyuziva situace}…

  2. Prestante prosim rozsirovat uz ten omlety FUD, ze ma GNU/Linux nestabilni API knihoven a ze distribuce trpi rozstristenosti… vasi (primarne Windows pouzivajici) ctenari tomu pak veri, rozsiruji tento nesmysl dale a maji naprosto zkreslene nazory (viz napady, ze by byla jedna podporovana distribuce a to jeste Ubuntu), jestli nekdo ma tendence tristit sily, je to prave Canonical, ktery nebere ohledy na komunitu a jeho spoluprace s upstreamem je dost slaba.

  3. Budoucnost hraní určitě není nejaka krabice s Linuxem. Linux na desktopu je už 20 let také utopie. Valve ma větší sanci tímto tahem spis zkrachovat nebo ještě Více roztříštit platformy. Jako by nestačilo ze musím mít stream bnet i origin, ještě tak bootovat jiný OS. Podle mě poroste vyznam developerů a výrobců graf. karet než těchto resseleru.