Úložiště CZshare se změnilo na Sdílej.cz. Jiné novinky bohužel nepřináší

0

Jedno z nejstarších českých souborových úložišť má od dubna nový název a adresu. CZshare se změnilo na Sdílej.cz. Společnost Enix Technologies, která za úložištěm stojí, kromě toho zveřejnila nové obchodní podmínky. Ty na rozdíl od starých (zde na Archive.org) hlasitěji mluví o tom, že provozovatel nenese zodpovědnost za obsah nahraný uživateli a že je na nich, aby nesdíleli soubory porušující autorská práva.

Z CZshare se stalo Sdílej.cz
Z CZshare se stalo Sdílej.cz

Původní soubory i odkazy zůstaly funkční, stejně tak se nemění ani uživatelské účty, stavy kreditů nebo ceník. Sdílej.cz i nadále provozuje kontroverzní vyhledávač souborů a program odměn uploaderům. Dle uživatelů na facebookové stránce služby se však vyplácení odměn zpožďuje, uživatelé přichází o kredity nebo je trápí pomalá rychlost i s placenými účty.

Úložiště CZshare se změnilo na Sdílej.cz. Jiné novinky bohužel nepřináší
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů

1 komentář

  1. SATA 6 Gb/s bude limit jen pro sekvenční čtení a zápis. Při přetaktování by se mělo zvýšit IOPS a čtení malých bloků a také by se měla zlepšit odezva.

    Ale kvůli nárůstu výkonu v řádu jednotek procent nemá smysl taktovat. SSD jsou rychlá už sama o sobě. To už radši zainvestovat o nějakého RAIDu.