Úložiště ShareRapid znovu ožívá. S novým majitelem i novou adresou

0

Kauzu kolem podvodů ShareRapidu a později Megarapidu jsme sledovali zde. Nyní už to vypadá, že původní úložiště nadobro skončilo. Dostali jsme však tip na jeho možného následovníka ShareRapid.eu. Nové úložiště odstartovalo před měsícem a s původním týmem evidentně nemá nic společného.

ShareRapid se vrací s novou adresou i majitelem
ShareRapid se vrací s novou adresou i majitelem

Provozovatele je 22 let stará společnost Share Services se sídlem v Litvínově. Současní ani minulí společníci v vkladem nebyli zapleteni do kauzy původního ShareRapidu ani Megarapidu. Firma to také vysvětluje na své facebookové stránce, kde se lidé dožadují převodu kreditu ze zaniklé služby. Zůstal jen název, který je u lidí stále povědomý a bude vyhledávaný.

 

Princip je stejný jako dříve. Uložiště poskytuje teoreticky neomezený datový prostor, soubory můžou mít velikost až 2 GB. Stahovat se dá jen po registraci, to uživatel dostane 5 GB zdarma. Pak si musí kupovat kredit, nejlevnější nabídkou je 15 GB za 50 Kč, nejdražší 700 GB za 499 Kč. Na webu nechybí ani vyhledávač, často to kritizovaná funkce webových úložišť.

Ohodnoťte tento článek!