Úložný prostor do 5,25″ pozice

0

Běžný uživatel má v počítači pouze jednu optickou mechaniku, zato další dvě až čtyři nevyužité pětačtvrtkové pozice ve skříni. K různým I/O panelům, čtečkám paměťových karet či regulátorům větráku nyní přibývá vskutku praktické zařízení: Scythe Kama Cabinet. Známý výrobce se řídil heslem „genialita spočívá v jednoduchosti“: Kama Cabinet není nic jiného, než obyčejný šuplík.

Kama Cabinet funguje ve dvou módech: instalací molitanové vycpávky jej přeměníte na úložiště pro šestnáct CD/DVD médií, které vám tak budou neustále při ruce (alternativně to může být zásobárna prázdných disků pro vypalování), druhou možnost představuje nechat Kama Cabinet být prostým šuplíkem, jehož prostor lze oddělit přepážkami. USB klíčenky, paměťové karty, šroubky, jumpery nebo zkrátka cokoliv jiného, co se v hromadě nepořádku na ajťákově stole snadno ztrácí, můžete ukrýt do Kama Cabinetu.

Aby Kama Cabinet barevně ladil se všemi druhy skříní, Scythe jej bude nabízet ve čtyřech variantách. Jsou to černá kovová mřížka, stříbrný hliník, černý hliník a černý plast. Výrobce stanovil cenu na 6,50 euro, v přepočtu 170 korun českých. Zdali je to za (ne)obyčejný šuplík málo nebo příliš, nechám na vás.

Zdroj: techPowerUp!

Úložný prostor do 5,25″ pozice
Ohodnoťte tento článek!