Umělecká edice Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500: pro vaše vnitřní dítě

0

Microsoft dnes představil pětici nových myší, určených hlavně k využití s notebooky. Jedná se o speciální, „uměleckou“ edici již existující řady Wireless Mobile Mouse 3500 pod názvem Artist Edition, od původní předlohy se liší pěti novými barevnými kombinacemi, ze kterých tři mají u myší velmi neobvykle složité vzory.

Novinky se jinak od původní řady 3500 zas tak moc neliší – jedná se o třítlačítkové bezdrátové myši se zmenšenými rozměry, dlouhou výdrží na baterie (podle výrobce až 8 měsíců) a optickým senzorem BlueTrack, který Microsoft ve svých periferiích využívá dlouhodobě a který si poradí i s náročnějšími povrchy včetně například koberce. Přijímač je jak jinak než miniaturní (nano), takže jej můžete v notebooku nechat zastrčený neustále a nedojde k jeho poškození. Navíc jsou nové myši symetrické, takže je využijí praváci i leváci stejně dobře.

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition

Umělecká edice by měla jít do prodeje již nyní za výrobcem doporučenou cenu 659 Kč. Klasická verze, Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500, se dnes dá sehnat za ceny zhruba od 400 korun.

 

Zdroj: TZ

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář