Unikátní projekt: napříč Ruskem díky Googlu a YouTube

0

Unikátních projektů, které dovolí uživateli z pohodlí domova poznávat krásy světa, spustil Google již nespočet. Z nejznámějších zmiňme Google Earth, Google Street View nebo v nedávné době spuštěné záběry z olympijských sportovišť v kanadském Vancouveru.

Nyní se však na internetu objevil naprosto unikátní projekt – výlet Transsibiřskou magistrálou. Dva kontinenty, dvanáct regionů, sedmaosmdesát měst a skoro deset tisíc kilometrů zaznamenaných nejen v mapě, ale také na videu (YouTube) a audiu.

Pokud vás nebude bavit vyhlížet z okna, můžete si přečíst zajímavosti o jednotlivých místech položených na trase této nejznámější železniční trasy světa.

Takže se pohodlně usaďte, odjíždíme… (zvuk dostupný po klepnutí na odkaz)

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Důvodem je zřejmě nový nástupce Windows Phone 7, který odvrátil od starších verzí Windows Mobile i další vývojáře (např. Skype)..

    Autor zprávičky to má trochu pomotané. Vývoj Firefoxu pro Windows Mobile byl pozastaven, protože Microsoft s nástupem Windows Phone 7 nebude umožňovat běh nativních aplikací obdobně, jako dnes u Windows Mobile. Bez toho Firefox spustit nepůjde, leda že by Microsoft přišel s podporou běhu nativních aplikací podobně, jako Android.

    Viz. http://www.mozilla.cz/zpravicky/mozilla-pozastavila-vyvoj-firefoxu-pro-windows-mobile/