Uniklé fotky: iPad 3 bude mít 9,7″ úhlopříčku a rozlišení 2048 × 1536 px

0

K redaktorům MacRumors se údajně dostal displej pro chystaný iPad. Po změření a zkoumání mikroskopem se potvrdily dřívější spekulace, že iPad 3 dostane čtyřikrát jemnější displej (Retina?).

Pravítko odhalilo stejnou 9,7″ úhlopříčku a pod mikroskopem bylo vidět, že má displej dvojnásobný počet pixelů v obou směrech. Stejným pokusem byla dříve potvrzena také jemnější obrazovka iPhonu 4. První dvě generace iPadu měly rozlišení 1024 × 768, novinka (s téměř jistotou) dostane 2048 × 1536 px.

iPad 3

Další hardwarové komponenty ale dosud neznáme. Můžeme pouze spekulovat o lepších obrazových snímačích, 1 GB RAM a třeba čtyřjádrovém procesoru Apple A6.

Nový iPad bude zřejmě představen už začátkem března, spekuluje se o 2., 7. a 9. dni měsíce.

Zdroj: MacRumors

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pokud budou dražší tak mají šanci na úspěch jen okopírováním obchodního modelu Steamu a časově omezených slev…
    Pak služba někoho možná zaujme a zůstane u ní ak oupí si i něco dražšího, i když teda musí z to nabídnout nějaký komfort, třeba možnost stáhnout si akoupenou písničku kdykoli, odkudkoli atd… jinak vyhrává iTunes…

  2. Podle mě to šanci na úspěch moc nemá. I ceny na iTunes – většinou 25Kč za skladbu a 230 za album mi přijdou pro český trh trochu moc. Bude to fungovat max jako doplněk.
    Velikost katalogu taky není podle mě zcela dostatečná – proč bych měl kupovat z menšího katalogu za více peněz? Jedině když to důkladně omarketingujou.
    A mimochodem, všimli jste si že nejůspěšnější plataforma pro online prodej hudby (iTunes) i her (Steam) vyžadují pevného klienta, ač je veškerá hudba i část her DRM-Free?